Aktuality

Mikulášský pobyt 2018

Krásné zimní počasí nás přivítalo v Losinách na dalším ročníku Mikulášského pobytu. Viděli jsme slavnostní rozsvícení stromu na náměstí, pouštěli jsme balónky Ježíškovi, vykoupali se v termálním bazéně, potkali se s Mikulášem a jeho družinou a skvěle se bavili v penzionu Švihák lázeňský.

Děkujeme za finanční podporu Olomouckému kraji a městu Šumperk.

TRADIČNÍ MIKULÁŠSKÝ POBYT (rok 2017)

Již třetím rokem se bude konat Mikulášský pobyt pro rodiny dětí s autismem. Tentokrát proběhne v termínu 1.-2.12.2017 a to opět v Penzionu Švihák lázeňský ve Velkých Losinách.

Děkujeme městu Šumperk za laskavou podporu této akce.

Letní pobyt dětí (rok 2016)

V srpnu se uskuteční tradiční letní pobyt pro děti a mladé lidi s autismem. Tento pobyt se uskuteční za přispění města Šumperk v krásné horské vesničce Štědrákova Lhota. Více v záložce letní tábor. Na podzim potom plánujeme víkendový pobyt ve Velkých Losinách, na který budou moci odjet děti díky podpoře Olomouckého kraje.

APLA Olomoucký kraj tímto děkuje všem, kdo přispívají dětem a mladým lidem s PAS – tedy poruchou autistického spektra. DĚKUJEME

Víkendový pobyt pro děti a mladé lidi s autismem

2.12 až 4.12. 2016 proběhl víkendový pobyt pro děti a mladé lidi s autismem, který se nesl v duchu očekávání vánoc a Mikuláše. Ten na penzion Švihák lázeňský ve Velkých Losinách přišel a to i s celou svou družinou. Druhý den pak děti a mladí lidé s PAS v blízké Loučné nad Desnou navštívili restauraci Na staré poště s nádhernou vánoční výzdobou, kde měli zajištěný oběd a pak se vydali do nedalekého centra hrát bowling.

Děkujeme Olomouckému kraji, s jehož podporou se mohl tento pobyt realizovat.